nedeľa 31. marca 2024

1+3 na chate

Bolo to minulý rok v lete, čo som ju videl naposledy. Vtedy som ale nevedel, čo je zač, a ona zase nepoznala mňa. Stretli sme sa opäť na firemnom večierku a keď ma zahliadla, videl som na nej, že jej robí problém, venovať sa svojim povinnostiam, totiž povinnostiam hostiteľky, ženy môjho nového šéfa. Annu som vtedy absolútne nepoznal. Ani som netušil, že poznala kamarátku mojej priateľky Ajku. Hneď som však vycítil, že Anna vyvádza veci o ktorých nemá jej manžel ani poňatia. Zato o nich veľmi dobre vedeli moje priateľky a Ajka, než som sa o nich potom dozvedel ja.

Ako som už napísal, všetko to začalo v lete minulého roka. Bol júl  jedna moja priateľka sa ma opýtala, či by som jej nemohol požičať chatu, že si chce vyraziť s pár jej kamarátkami. Ibaže ja som mal v úmysle stráviť ten víkend  na chate s ňou sám. Chcel som, aby sme mali pár dní iba pre seba. nakoniec som si ale povedal, že mi nebude vadiť ak tam bude väčšia spoločnosť, teda pokiaľ sa ostatní zmieria s tým, že tam budem aj ja.

„Ja sa ani moc v chate zdržiavať nebudem, mám v pláne chodiť po horách, a tak si budete môcť v kľude pokecať a vyblázniť sa,“ povedal som svojej priateľke a zažmurkal na ňu.

Z jedného určitého dôvodu som túto svoju kamarátku nedostal do postele. Jej bolo samozrejme jasné, že viem ako to celé je s jej vzťahom ku „kamarátkam“, hlavne k Ajke. Iba som samozrejme nevedel, či je lesbička, alebo bisexuálne orientovaná. Ajka totiž mala chalana a o Anne mi moja priateľka povedala, že je vydatá. Moja priateľka a Ajka sa kamarátili už od puberty a Annu prijali do „klubu“, až keď začala chodiť s Ajkou. Ja keď som prišiel na chatu, ony tam už boli. Ajku som poznal dobre a jej bolo jasné, že dobre viem, ako sa veci majú. Aj Anne o tom povedala a taktiež aj to, že mi to nevadí. Bol piatok večer a baby už boli celkom rozbehnuté. Hádzali do seba poháriky vodky jeden za druhým. Vôbec nemali nič proti tomu, že som si k nim prisadol a dal som si tiež panáka.

Na druhý deň už bolo neskoršie popoludnie a moc sa mi na túru už nechcelo. Napriek tomu som si na hodinku a pol vyrazil von. Keď som sa vracal naspäť k chate, všimol som si, že závesy boli zatiahnuté. Vošiel som dovnútra a na podlahe v izbe som uvidel tri nahé , poriadne rozpálené baby. Váľali sa v perinách ktoré si dali na zem. Anna sa zatvárila rozpačito, keď ma uvidela. Vzápätí ju ale moja priateľka stiahla späť k sebe na podlahu a začala ju za výdatnej pomoci Ajky bozkávať  v lone. Razom na mňa všetky tri zabudli. Keď jej totiž Ajka dráždivo lízala p*čku, Anna sa rozvalila a stonala s otvorenou pusou.

„Čo keby si sa vyzliekol a pridal sa k nám?“ opýtala sa moja priateľka a žmurkla na mňa.

Nevyzeralo to, že by ostatné dve boli proti a tak som zo seba strhol oblečenie a stál som pred nimi s penisom napnutým ako struna. Keď som sa k nim priblížil pociťoval som väčšie a väčšie pnutie. Sadol som si ku krbu a Aja sa z ničoho nič zdvihla.

„Chceš, aby som sa ti venovala?“ opýtala sa ma a zároveň usmiala vyzývavo.

„Čakáš snáď, že poviem nie?“ vyzvedal som.

Jej tvár sa celá rozžiarila a dychtivo sa zmocnila môjho penisu.

„Mám dojem, že sa ti to páči, keď máš okolo seba toľko nahatých žien, že?“ tiež vyzvedala a zároveň mi pohonila vtáka.

Strhol som ju k sebe a v tom momente mi bolo jasné, že si žiadna z nich nenechá ujsť príležitosť poriadne si zašukať. Len som trošku váhal, či to Anna dokáže, pretože nikdy nebola neverná svojmu mužovi. Teda s iným mužom. Zverila sa mi totiž krátko predtým, že si ho až príliš váži. Nikdy nič nenamietal, keď mu povedala, že si niekam vyrazí s nejakou kamarátkou. Zrejme, ale netušil, že si to Anna s tými kamarátkami tiež rozdáva v posteli. A ona mala príšerný strach, že by sa to raz mohol dozvedieť. Moja priateľka mi tiež povedala, že Annu viac priťahujú ženy. To, že je vydatá, je iba krycí manéver.

„No keď vieš tak skvelo lízať p*čku, tak určite vieš aj parádne fajčiť vtáka, nie? opýtal som sa Ajky.

Placho prikývla a zľahka mi olizla žaluď, predtým než si nasala celý môj penis do úst. Jazdila s ním v puse tak dráždivo, až som mal strach, že z toho zošaliem. Moja priateľka zatiaľ zaujala miesto medzi Ajkynými roztiahnutými nohami, ktorá sa k nej tisla rozkrokom a nechala sa blažene lízať.

„Poď zašústame si naostro,“ povedala Aja a pozrela sa na mňa, zatiaľ čo mi stále lízala lesklý žaluď.

„Jasné, rozdáme si to spolu,“ odpovedal som a pritlačil som ju pod sebou k podlahe.

„Zájdi do mňa tým svojim skvelým vercajchom, ty môj žrebec,“ zakňučala Aja a uchopila do dlane môj nástroj.

Zaviedla si ho k dierke a ja som ho do nej tak prudko narazil, až vykríkla. Vzoprel som sa na ruky a s potešením som sledoval každý môj pohyb. Usmievala sa a stonala zároveň a o kúsok ďalej spracovávala moja priateľka Anninu mušľu.

„Ááách, len ma ďalej líž! To je paráda!“ rozplývala sa Anna blahom.

Jej telo sa vrtelo a zvíjalo pod tou slastnou masážou jazyka a ruky mojej priateľky. Nevynechala ani jje prsia. Netrvalo dlho a všimla si toho aj Aja.

„Nechceš sa posunúť trochu dozadu, aby som ťa mohla tiež lízať?“ povedal mojej priateľke.

Tá keď uvidela Ajkin nedočkavý jazýček, prisunula k nej zadok a klesla na jej tvár. Ležali sme veľmi blízko rozpáleného krbu, Anna na chrbáte, nohy roztiahnuté a medzi nimi moja priateľka, ktorá jej usilovne lízala mušličku a zároveň sa tlačila klinom k Ajkinému jazyku. Ja som sa činil na Ajke. Vzpieral som sa na rukách a šústal som ju ako som najlepšie vedel. Boli sme tak roztiahnutí, že sme skoro zaberali celú izbu.

„Už budééém!“ vykríkla po chvíli Anna a zadupala divoko pätami o drevenú podlahu.

Lenže moja priateľka ju lízala aj naďalej, pokiaľ sama nezakričala: - Ja tiež!

Anna sa odtiahla od jej neodbytného jazyka, sadla si o kúsok ďalej a pozorovala nás. Zažmurkal som na ňu a snažil sa jej týmto naznačiť, aby prišla ku mne. Chvíľu váhala, ale potom ku mne priliezla, prešla mi rukou po bruchu, až nahmatala môj zmáčaný kolík. Zovrela ho v dlani. Potom ju ale napadlo niečo iného, posunula sa o kúsok nižšie a začala Ajke lízať strapčeky malých pyskov, zatiaľ čo ja som rytmicky jazdil v jej dierke.

„Panebože, nevedela som, že to môže byť taká krása,“ priznala sa Anna po chvíli a nadšene začala lízať p*čku mojej priateľky.

Môj lesklý piest jazdil rýchlo a pravidelne v Ajkinej dierke, pokiaľ sa nedostavil  jej slastný vrchol. Mal som čo robiť, aby som do nej neexplodoval. Potom sa do môjho tešiteľa vrhla Anna a začala z neho olizovať  milostnú šťavu. Lenže nezostalo to iba pri tom, pretože ma začali po chvíli božsky sať a fajčiť. To už na mňa bolo po tej jazde s Ajkou priveľa, neovládol som sa a urobil sa jej priamo do pusy. Semena bolo tak veľa, že jej vytekalo z kútikov.

„Fuj,“ vyprskla, keď si to uvedomila a vypľula bielu šťavu na podlahu. Skoro to zasyčalo, čo bolo tak horúce. Vypadlo to, že Anna s Ajou toho nemajú ešte zďaleka dosť, pretože sa do mňa vyslovene zapustili a treli si o seba prsia. Moja priateľka zostala mimo. Lenže našla si spôsob ako sa zabaviť. Natiahla sa na podlahe a vošla si prstami do rozkroku. Telo sa jej začalo zvíjať, akoby začala fantazírovať  o niečom špeciálnom. Oči mala zatvorené a prstami si krúžila po klitorise. Potom sa trochu zavrtela, zasunula si prsty do štrbinky a chvíľu si mastila p*čku. Sem-tam si ich vytiahla a olizla si vlastné mliečko, pokiaľ sa opäť vrátila ku klitorisu. Bolo vidieť, že sa usilovne snaží vyšústať sa prstami k orgazmu. Nepodarilo sa jej to však.

Obrátil som sa a sledoval Aju a Annu. Rozdávali si to ako o život. Aja ležala dole a Anna na nej. Zatiaľ čo Aja mala tvár zaborenú v Anninom rozkroku, hladkala ju oboma rukami po zadočku. Videl som ako Aja Anne rozťahuje pysky a líže ju, zatiaľ čo ju Anna hladila po vnútorných stehnách a opätovala jej to rovnakou snahou.

„Ááách, už zase budem!“ zastonala Anna a rozliala sa v slastnom vrchole, zatiaľ čo ju Anna lízala ďalej.

Moja priateľka sa k nim priblížila a začala hladiť Annu po chrbáte. Hneď nato sa ale vrhla na jej prsia a keď jej masírovala bradavky, Anna zakvílila. Vyzerala pomerne vysilená a chcela si zjavne na chvíľu odpočinúť. Moja priateľka ju vystriedala, naľahla si na Ajku a začala jej lízať rozkrok.

Anna sa presunula ku mne ku krbu. Tvárila sa skoro nepríčetne, ale to absolútne nevadilo, lebo normálne nevyzeral ani jeden z nás. Všimla si môjho tešiteľa, ktorý sa zase prebral k životu a pričupila sa k nemu.

„Nie je na zahodenie ten tvoj tvrďas,“ skonštatovala a potom sa ku mne prudko prirazila. Začala sa na mne krútiť a zvíjať tak, že mi ho skoro zlomila.

Masíroval som jej prsia, ktoré boli tak veľké, že by sa pokojne vošli do veľkých dlaní nejakého drevorubača. Trochu som pritvrdil a bolo to zjavne na nej vidieť, že sa jej to páči. Nastavila mi ústa a splynuli sme v niekoľkominútovom vášnivom bozku, zatiaľ čo sme sa vydrážďovali na maximum.

„Za chvíľočku budem,“ zašepkala mi z ničoho nič do ucha „Aj ty budeš?“.

„Moc mi do toho nechýba ty dračica,“ odpovedal som a vzopol som sa proti jej rozmočenému rozkroku.

Keď som sa pozeral na tie dve, ako si to spolu rozdávajú kúsok od nás, neveril som vlastným očiam a skoro som sa spravil predčasne. Jedna ležala na druhej a vášnivo sa treli o seba svojimi p*čkami. Zrejme im to však robilo dobre, pretože som ešte nepočul, aby niekto pritom dokázal tak „neľudsky“ stonať. K samotnému vyvrcholeniu to dotiahli spoločne, kričali, až sa steny otriasali a váľali sa divoko po podlahe. Nato sa úplne zničené a vysilené zrútili.

„Chcem, aby si to do mňa nastriekal,“ zachrčala Anna.

Vzopla sa a prirazila sa ku mne tak tvrdo, že som jednoducho nemal kam uniknúť. Cítil som ako sa láva teplého semena valí do jej mokrej studničky...

 

A po tých niekoľkých mesiacoch som Annu stretol znova. Bola zjavne nervózna , ako tam stála, prijímala hostí a teda aj mňa. Za pár minút prišla nenápadne ku mne a pošepkala mi.:

„Určite si si všimol, že som z tvojej prítomnosti parádne nervózna, že?“

„Nemáš ale najmenší dôvod Anna. Ja nikomu nič nebudem hovoriť. Ešte raz ti musím poďakovať za skvelý víkend,“ povedal som jej s flirtujúcim výrazom na tvári.

Vďačne sa usmiala a zmizla medzi ostatných hostí.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára