sobota 27. januára 2024

Hlavne, že nebol cudzí

Predtým, než si o mne pomyslíte, že som nenásytná šľapka, zoberte láskavo na vedomie to, že po tom čo sa stalo, nezanedbávam svojho manžela a ani syna, že si dávame s Tiborom pozor, aby sme neboli pristihnutí a nepadol na nás tieň podozrenia. Viem, že na Tiborove mlčanie sa 100% spoľahnúť nemôžem. To, že občas pred mojim mužom a svojim bratom Ferom prednesie, že by chcel mať takú ženu ako som ja, nie je predsa nič špatného, z toho nikto nemôže usudzovať, že sa poznáme aj po sexuálnej stránke a že si pri súloži rozumieme, ako možno žiadna iná dvojica na svete.

Ako je možné, že sme sa takto intímne zblížili?

Musím vás upozorniť, že som to nechcela, a že som Tibora na začiatku nášho spolužitia neznášala a že som Ferkovi neraz naznačila, že by si jeho vlastný brat mal nájsť vlastné bývanie. Ak je izba v ktorej prespáva iný muž súčasťou vášho bytu a je spoločná kúpeľňa, dochádza k situáciám, ktoré zákonite nahlodávajú váš pokoj a naraz príde ten okamih, ktorý vás zastihne celkom nepripravenú a nie je divu, že takému okamihu podľahnete. A keď vám odhalí niečo, čo vám zostávalo skryté a to niečo vám poskytne rozkoš, akú ste ešte nikdy nezažila, nedokážete s tým prestať.

S odstupom času mi je jasné, že sa k tomu schyľovalo už dlhšiu dobu. Ako som Tibora postupne spoznávala, zisťovala som, že je úplne iný ako jeho vrstovníci. Mal vľúdny vzťah k nášmu synovi, ku mne bol slušný a zdvorilý, ochotne vypomohol, keď mal Feri niečo dôležitého, stručne jasne: mohla som sa na neho spoľahnúť. A keď Ferko začal podnikať, býval pomenej doma a Tiborova ochotná pomoc s malým mi prišla vhod.

Potom Ferko nakúpil nejaký tovar a s prenajatým kamiónom vyrazil na Ukrajinu, sľuboval si od toho veľký zisk. Nepáčilo sa mi to, ale s úsmevom prehlásil, že za týždeň bude naspäť. Ale týždeň ubehol ako voda v rieke s Feriho stále nebolo. Tibor sa obetavo na dispečing špedičnej spoločnosti a správu, ktorú mi doniesol nebola veľmi lichotivá. Kamión stál niekde na ceste v dielňach a potrebuje nutnú opravu. Po večeri sa o chlapca musel postarať Tibor, aby som svoje napätie naňho nepreniesla. Rozbehla som sa na pohovku a rozplakala sa. V tomto rozpoložení ma prekvapil spánok. Z neho ma vyburcovali prsty vo vlasoch. Otvorila som oči a uvidela pred sebou Tibora. Povedal mi, aby som sa netrápila, že tá oprava údajne nemá byť nič veľkého, takže asi ani také veľké výdavky nebudú. No a že za pár dní sa kamión vydá na spiatočnú cestu.

Vypila som pohár vína a svojej obavy som sa nezbavila. Išla som si ľahnúť do spálne. Myslela som na Ferka a milovanie s ním, už mi veľmi chýbalo. Náhle som si uvedomila, že mám prsty pod košieľkou a triem si mačičku v kline. Do tej doby som sa sama nikdy nehladila, nepotrebovala som to. Ovládla som sa sama. Zobrala som si župan a prehodila cez košieľku. Zaťukala som na Tiborove dvere. Nebol tam. Nakukla som do kúpeľne. Stál vo vane a sprchou si z tela zmýval mydlo. Než som cúvla, všimla som si dlhý a silný penis pod jeho vyklenutým bruchom. Priťukla som za sebou dvere a podoprela sa stenou. Ako by mi na kríže dosadla obrovská ťažoba. Nikdy by ma nenapadlo, že Tibor môže mať taký chobot.

„Čo sa deje?“ prehovoril na mňa a bol opásaný iba osuškou.

„Nič. Len som si myslela, že...“ zlyhal mi hlas a bolo mi do plaču.

Zobral ma okolo ramien a zaviedol do svojej izby. Tam ma posadil do kresla. Chcela som ho schmatnúť za ruku, ale zachytila som iba osušku. Uvoľnila sa a skĺzla na podlahu. Stál tam a ani sa nesnažil opäť zakryť. Možno si myslel, že som to urobila naschvál.

„Oli...?“ naznačil.

„Tibor, nehnevaj sa, ja musím...“ vyskočila som, ale on rozpažil a ja narazila.

Objal ma a pevne držal.

„Čo to robíš? zamumlala som skoro vystrašená. Bola som zmätená, pretože som na stehnách cítila teplo jeho prekrveného penisu.

„Ak nemôžeš zaspať, ja ťa uspím,“ povedal, vsunul mi jednu ruku do podkolenia, zdvihol ma do náručia a niesol ma do postele.

„Tebe preskočilo,“ zahlásila som, keď som pod sebou pocítila plachtu.

„A to sa divíš, keď ťa mám denne na očiach?“

Zavzdychal, rozopol mi župan, v predklone ma pobozkal a pery a vzápätí som zachytila teplý dych na prsiach. Onedlho už to bolo v priestore Venušinho pahorku. Nahmatala som jeho hlavu.

„Tibor, toto predsa nemôžeme.“

„Oli, kto sa o tom dozvie? Nechcem, aby si trpela,“ šepkal a s jemným tlakom mi roztváral stehná. Mlčala som a už asi tým bol zasiahnutý každý nerv v mojom tele. S rozbúrenou krvou sa veľmi ťažko bojuje. Vtesnal sa mi medzi nohy, krátko dýchajúcimi bozkami pokryl moje prsia a potom sa jeho dychtivé pery ocitli  na pukline mojej mušličky. Do mozgu sa mi zahryzla perverzná radosť. Slastne som zavzdychala. Zatvorila som oči, akoby tým, že sa nepozerám, mohla sa zbaviť všetkej zodpovednosti. Vzápätí som si uvedomila, aká je to blbosť. Otvorila som oči a lačná pozerala na salám trčiaci pod jeho bruchom. Podoprela som si rukami prsia, akoby som mu ich ponúkala. Olizol obe bradavky a zašmátral mokrým žaluďom po mojej štrbine. Predral sa závojníčkami, ale znova vykĺzol. Trel mi ho nabiehajúci klitoris a rozotieral kvapky rozkoše pri mojej dierke. Čoskoro som bola rozpálená až k neznesiteľnosti. Uchopila som ten jeho tvrdý buchar a nasmerovala medzi pysky ohanbia. Tlak, ktorý spôsobovalo Tiborove predieranie ma polial teplom a vykresal  vo mne prvé iskry slasti. Vzopla som sa mu klinom naprieč a náhle som bola vytesnená jeho celým penisom. Takto plná som ešte nikdy nebola.

Prvý jeho pohyb po krátkej prestávke mi v tele rozohral koncert akýchsi zmyselných zvonkov. Roztriasla som sa spontánnou túžbou a moja mušlička obliala jeho penis mazľavým mokom mojej slasti. Keď som sa potom dostala do  kŕčovitého vyvrcholenia, snáď som niečo vykríkla, neviem. Z tých horúcich sekúnd si pamätám iba to, že som sa kdesi vznášala v nadoblačných výšinách a pri postupnom padaní mala šialene krásny pocit blaženej úľavy.

Keď sa mi srdce vrátilo do normálneho rytmu, Tibor stál predo mnou so stále vztýčeným penisom, lesknúcim sa mojimi šťavami a usmieval sa.

„Toto sa švagrinke nerobí, hajzlík,“ dostala som zo seba a zošuchla s kresielka kolenami na koberec. Pohladkala som mu rukami slabinu, olizla srdcovitý žaluď a nasala ho medzi pery.

Chytil ma za hlavu.

„Nie! Chcem sa urobiť do teba Olinka,“ zaprosil.

Uchopil ma a obrátil. Ocitla som sa prsiami na sedátku kresielka. Drapol ma za  vlasy, stiahol mi vlasy dozadu, tým ma donútil k prehnutiu a vyšpúleniu zadočku. Prsty zanoril do doposiaľ mokrej mušličke a ja som zakňučala rozkošou. Premasíroval pysky, roztvoril strapčeky, stisol klitoril, akoby stláčal vchodový zvonček. Vzápätí do mňa tlačil kúzelný falus. Zase som ho bola  plná až k prasknutiu a onedlho ma obliala slasť. Nechápala som, kde na taký výkon Tibor berie toľko sily. Fero by bol už dávno hotový. Pevne som sa držala drevených operadiel kresla a výdatne spolupracovala. Zasa to prichádzalo. Pri prvých signáloch Tibor zo mňa vykĺzol a zašiel žaluďom k hornej dierke. Než som stačila proti tomu niečo podniknúť, tlačil sa mi do riťky. Zakňučala som bolestivým tlakom, ale ten sa hneď vytratil v slasti, ktorá sa rozbehla v mojich útrobách. Skĺzla som jednou rukou pod bruško, našla naliaty klitoris a hladila si ho. Súčasne som si prirážaním zadočku vynútila zrýchlenie. Zanedlho ma silná slasť skoro začala dusiť. Takú silu som nepoznala a dosť ma to zaskočilo. Dokonca som poľakaná vykríkla. Tibor sa na mňa pritlačil teplým bruchom a ja som sa utápala v rozkoši. Viem, že Tibora nebudem mať k dispozícii večne. Raz pochopiteľne odíde za inou ženou, aj keď zatiaľ tvrdí opak. Ale pokiaľ bude u nás, nemôžem to s ním nerobiť, orgazmy s ním sú ako sladké umieranie.

 

 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára