nedeľa 31. decembra 2023

Prvé sexuálne skúsenosti

To, že sa chlapci a dievčatá od seba líšia – hlavne v rozkroku – som zistil pomerne skoro. To som mal asi šesť rokov. Ale čo tým chcel Boh dosiahnuť som pochopil predsa len o trochu neskôr. Prvé sexuálne skúsenosti ma ešte len čakali.

No a prišli celkom nečakane, keď som mal desať rokov, pri výučbe v škole. Opisovali sme vtedy niečo z tabule a ja som pri písaní sedel s prekríženými nohami. Naraz som pocítil vo svojom rozkroku mravčenie  a svrbenie, ktoré sa postupne zosilňovalo, keď som tlačil stehná k sebe. Prestal som opisovať a sústredil sa na ten slastný pocit stúpajúcej rozkoše. K vyvrcholeniu došlo v priebehu niekoľkých sekúnd. Mal som čo robiť, aby som sa neprezradil hlasitým stonom. Aj bez akéhokoľvek pochopenia, dosiahol som svoj prvý orgazmus. Samozrejme, že  akékoľvek semeno  z môjho zatiaľ malého vrabčeka nevyšlo, ale veľmi sa mi to páčilo. Ďalšie 2-3 mesiace som potom často krát skúšal skrížiť a napínaním stehien dosiahnuť opätovné rozkoše. Nie vždy sa to podarilo, ale úspešnosť sa zvyšovala. A taktiež som pritom cítil určité tvrdnutie čuráčika.

Potom prišli prázdniny a s nimi pobyt v skautskom tábore. V stane sme boli štyria chalani. Nepísaným veliteľom sa stal priebojný Jano. Bol o rok starší a taktiež mal z nás zrejme najväčšie sexuálne skúsenosti. Taktiež hneď na druhý deň po večierke, ktorá bola o 21.00 hod. - teda ešte za svetla – začal provokovať.

„Chalani, už ste si niekedy honili ciciny?“

Ani nečakal na odpoveď a pokračoval:

„Ak áno, skvele a ak nie, tak vás to naučím. Postavte sa k posteliam a dajte si dolu trenírky!“

Medzi ostatní sme zostali v rozpakoch. Aby nás povzbudil, išiel príkladom. Spustil trenírky na zem a chopil sa svojho inštrumentu. Stále sme váhali a tak siahol akurát po mojich trenkách a stiahol mi ich.

„No tak chalani, nehanbite sa...“ prehováral nás.

Nakoniec  sa odhodlali aj ostatní a odhalili svoje prirodzenie.

„Zoberte si ich do ruky a takto si ich hoňte,“ dirigoval  a pritom nám ukazoval, ako si máme sťahovať predkožku z hlavičky a prechádzať si po nej prstami, až sa opäť predkožka navliekne naspäť.

„A keď vás v nej začne svrbieť, neprestávajte, pokiaľ to samé nepríde!“

Horlivo sme všetci pracovali, pokiaľ sa nedostavil žiadaný efekt. Pokračovali sme každý deň až do konca tábora. Ja som sa tam naučil ako dosiahnuť vyvrcholenie aj inak ako len skrížením svojich nôh.

Potom sme sa presťahovali do jedného pohraničného mestečka. Čisto náhodou som  v jednej opustenej záhrade, v chatke – vybral som sa tam na jablká – objavil album plný fotografií nahých žien so zvláštnym zameraním na ich prsia a hlavne rozkroky. Na niektorých si slečny samé rukami rozťahovali svoje šušky. Boli tam však aj fotografie súložiacich dvojíc. Tie si nielen rukami hrali s pohlavnými orgánmi toho druhého, ale muži behali jazykmi po mušličkách svojich spoločníc, zatiaľ čo ony im to opätovali tým, že si pchali ich penisy do svojich úst. Na ďalších obrázkoch som sa oboznámil aj s mnohými spôsobmi súlože. V ľahu, v stoji, spredu, zozadu a niekde ženy sedeli na ležiacich mužoch, vrážali si ich kolíky do seba. Tak som zistil, ako vlastne žena vyzerá a čo sa s ňou dá všetko robiť. Samozrejme, že toto všetko na mňa veľmi silno zapôsobilo, takže od prehliadky nebolo ďaleko k tomu, aby som si vytiahol svoj kolík, a v tej dobe už o niečo väčší a krásne stojaci. Než som skončil prezeranie, urobil som si to dvakrát. Potom som fotky z albumu povyberal a schoval. Vo voľných chvíľach so si ich opätovne prezeral a onanoval. Takto som to robil asi 3 až 4 roky. Môj penis rástol a naberal na sile, stoporenie už bolo dokonalé a dostavili sa aj prvé výstreky semena. Ale v skutočnosti som ešte žiadne nahé dievča nevidel. Až po skončení školy.

Už dlhšiu dobu som obdivoval jednu ženu. Bola asi o 5-6 rokov staršia a mala ohromne vyvinuté prsia, ktoré jej bez ostychu vykúkali z výstrihu. Hlavne v tomto čase, keď bolo enormne teplo. Niekoľkokrát som ju tiež spozoroval, ako s nejakým mužom zmizla v lese kúsok za mestom. Špehovať som ich však nechcel. Aj tak sa vždy asi po hodinke vrátili.

Raz tak predpoludním som sa vybral na prechádzku s tým, že si nájdem nejaké pokojné miestečko a pohrám sa so svojim vtákom. Už týždeň som si to neurobil a bol som celkom nadržaný. Sadol som si za lánom vyrasteného žita do jarku na ktorú potom nadväzovala lúka. Vyzliekol som si tričko a položil ho za seba, aby som si potom naňho mohol ľahnúť. Chvíľu som sledoval okolie, aby som sa uistil, že som tam sám. Z kraťasov som vylovil vtáka a začal s honením. Stoporil sa mi okamžite. Pohrávajúc sa sním, stále som sledoval okolie. Občas som prestal, aby som si predĺžil slasť dráždenia a oddialil vyvrcholenie. V dôsledku toho, že som nikoho nevidel, odhodlal som sa stiahnuť si krátke nohavice až ku kolenám, aby som mal viac komfortu. Až potom som sa mohol venovať svojmu nástroju oboma rukami. Slnko hrialo a ja som prestával vnímať okolie. Blížil som sa k vyvrcholeniu, keď som zrazu začul prasknutie nejakého drievka. Bleskurýchle som natiahol nohavice a otočil sa smerom k zdroju zvuku. Bolo však už neskoro. Asi 10 metrov odo mňa stála „ona“, môj prsnatý idol.

„Ale čože, čože, hádam sa nebudeš hanbiť. Pozerám, že už si dospelý chlap a ten si musí občas uľaviť a vyprázdniť miešok,“ hovorila na mňa medzitým čo sa ku mne približovala. Musel  som byť červený po celom tele. Rýchle som zapínal nohavice.

„Teraz už je neskoro ho schovávať, keď som ho videla. Nakoniec to nie je prvý penis, ktorý som videla a ty ho máš pekného a veľkého. Taký sa páči každej žene. Ale to ty ešte nevieš posúdiť.  Však si ešte žiadnu ženskú nemal... a možno ani nevieš, ako vyzerá, že?

Stála nado mnou a hladila mi vlasy.

„No povedz, vieš, alebo nevieš?“

„Viem, videl som fotografie,“ vyhŕkol som na ňu.

„A to na tých fotkách boli úplne nahé...?“ uťahovala si zo mňa.

„Áno,“ ubezpečoval som ju. „A boli tam aj s mužmi!“ triumfoval som.

„No tak teda, ty si už pekne vzdelaný, ale v skutočnosti si ešte nahú ženskú nevidel!“

„To nie,“ odpovedal som zahanbene.

„Tak sa môžeš pozrieť!“ povzbudzovala ma, zatiaľ čo tlakom svojej ruky ma donútila ľahnúť si na chrbát. Potom sa nado mnou rozkročila. Nemala na sebe nohavičky a tak sa mojim očiam naskytol pohľad na ženské prirodzenie s trochu roztvorenými pyskami. Vyvaľoval som oči, ale to našťastie cez sukňu nevidela.

„Neboj sa, len si ju nahmataj, nehryzie! provokovala, „ale musíš mi sľúbiť, že si potom budem môcť chytiť  tvojho pekného čutáka.“

„Hmm,“ zamrmlal som a už som lapal svojou rukou v jej rozkroku.

Najprv som si ohmatal veľké pysky a potom ukazovákom a prostredníkom zašiel postupne do brázdičky.

„Iba pekne pomaly a nežne,“ varovala ma potichu.

Na prstoch som cítil vlhkosť, ktorá prúdila z pošvy. Natiahol som aj druhú ruku a snažil sa roztiahnuť veľké pysky viac od seba. Povolili bez problémov a mojim očiam a naskytol krásny výhľad do diery.

Poklesla do podrepu.

„Strč mi tam prst a behaj s ním dnu a von!“

S radosťou som ju počúvol a behal prstom vo všetkých smeroch v snahe dierku pekne roztiahnuť. aby som si ju mohol poriadne preskúmať.

„Počkaj, ja si radšej ľahnem!“

Nadvihla sa a zaujala pozíciu kolmo na mňa. Jednu nohu položila vedľa mojej hlavy a druhú pokrčenú prehodila cez moje boky. Potom sa doširoka roztiahla. Jej škatuľa sa roztvorila a lákala k preskúmaniu. Zašiel som prstom znova dovnútra a na jej prosbu som k nemu pridal ešte aj druhý prst. Začala sa krútiť a dorážať na moju ruku. Za chvíľu zakňučala, zakričala a už som cítil ako sa jej mušľa sťahuje a prsty mi zalial prúd vlhkosti. Ešte chvíľu sa krútila než vzdychla:

„Krásne si mi to urobil. Teraz to urobím ja tebe.“

Zmenila polohu. Kľakla si mi nad nohy a ujala sa rozopínať a sťahovať mi nohavice. Ako náhle sa dostala na stehná, chopila sa vtáka a rázne pretiahla predkožku cez žaluď.

„To je ale macko,“ pochvaľovala si, „takého vtáka by som u tak mladého chalana nečakala. Pekne ti ho nahoním, aby som videla ako ti strieka!“

Vzrušený predchádzajúcim hraním a jej slovným doprovodom som sa neudržal. Ako som ležal, prvý dávka semena vyletela ako projektil z náboja cez moju hlavu do obilia. Tie ďalšie skončili na mojej tvári , prsiach a bruchu.

„No to je striekačka. Myslím, že ak by si mi to nastriekal do šušky, tak mi to pretečie až do krku. Dúfam, že sa ti za chvíľu opäť postaví?“ pokračovala v komentári, keď zistila, že penis jej v ruke ochabuje. Potom ho pustila, rozopla si blúzu a vybrala prsia z podprsenky. Vrhol som sa na ne, hnietol, masíroval, pokiaľ sa nesklonila a nevsunula mi bradavku do pusy. Chtivo som ju nasal a začal olizovať. Rozkošou sa jej zrýchlil dych. Po chvíľke sa však prehupla na stranu, položila sa zase na chrbát, vyhrnula si sukňu k pásu, roztiahla a pokrčila nohy. Pritom ma chytila za ruku a vtiahla medzi svoje nohy.

„Pohraj sa ešte s mojou šuškou. Roztiahni si ju rukami a líž mi ju!“ upresňovala svoje želanie.

Približne podľa zhliadnutých fotiek som vedel čo mám robiť a tak som sa rovno pustil do práce. Vtisol som hlavu medzi stehná a jazykom prechádzal štrbinu medzi pyskami zhora dole a naopak. Báječne voňala a chutila ešte lepšie. No bohyňa to bola. Po niekoľko minútach zdvihla nohy až skoro k prsiam, oboma rukami si roztiahla pysky a slovne riadila moje jazykové cvičenie.

„Vybehni jazykom až tam hore k tomu hrbolčeku – klitoris sa volá, to asi vieš. Ten je na šuške tým najcitlivejším miestom. Po ňom mi behaj jazykom hore a dolu a miestami aj do strán. To ma najviac rozdráždi a koniec koncov aj každú ženu, to si pamätaj.

To je nádhera... ty teda lížeš... si výborný učeň... teraz choď jazykom dolu a strč mi ho do dierky... tak... skvele. A striedaj to, chvíľu na klitorise a na chvíľu mi ho strč do pošvy... áách... áách... ešte zrýchli, už zase vytečiem... júúj... waw.“

Cítil som na jazyku ako sa jej pošva aj riťka zviera a vzápätí sa vyplavil z vnútra sladkokyslý prúd jej štiav. Vylízal som ju do poslednej kvapky a pokračoval som pokiaľ ma sama neodstrčila.

„To stačí, opäť si mi to urobil na jednotku. Teraz zase ja tebe.“

Položila ma na chrbát a prikľakla zboku.

„Áno, to je super. Už ti zase stojí. Vedela som to,“ povedala keď uvidela opäť stvrdnutý kolík. Chytila ho do ruky, párkrát pohonila a potom sa na vtáka vrhla pusou. Bola naozaj veľmi skúsená. Zašla si sním až do krku, tak hlboko, že ešte pokojne ma mohla jazykom poštekliť na vajciach. Potom začala hlavou pohybovať rytmicky hore a dolu. Rukou masírovala miešok. Občas zašla prstom do brázdičky medzi polovičkami k ritnému otvoru. Samozrejme, že som sledoval ako jej penis vchádza do pusy a zase von. No čo vám poviem, hotový pohľad pre bohov. Zašmátral som rukou , hľadajúc jej polovičky. Trochu sa natočila, aby som mal na ňu dosah. Zašiel som prstom do pošvy a prechádzal po strapčekoch ku klitorisu. To všetko na mňa silne zapôsobilo. Cítil som, že sa blíži vyvrcholenie.

„Už budem striekať,“ varoval som ju.

„To je fajn,“ pustila na chvíľu vtáka z pusy ale vzápätí ho nasala späť.

„Uužžžž,“ vzdychol som a s radou mohutných výstrekov, naplnil jej pusu smenom. Netrhla sa a ani ho nepustila. Naopak, nasávala a papala všetko čo som vystriekal plus to, čo sama ešte z neho vyžmýkala. Bolo to úplne niečo iné, ako si ho honiť rukou.

„To bola mňamka,“ pochvaľovala si, „a bolo jej dosť. A teraz by sme si mohli poriadne zašústať, čo ty nato?“

„No neviem,“ vedomý si mäknutia a zmenšovania môjho nástroja.

„Len sa neboj. Chvíľku si odpočinieš, prezrieš a pohráš sa s pičkou a ono sa opäť dostaví požadovaný efekt. A navyše ti pomôžem rukou aj pusou. Páčilo sa ti, ako som ti ho vyfajčila?“

„Bolo to fantastické. Lepšie než rukou. Myslím, že do bolo dosť podobné tomu, ako keď som ho mal v pičke,“ prispôsoboval som sa jej slovníku. Rozhodne mi spôsob jej vyjadrovania nevadil. Naopak ma jej perverzné slovíčka vzrušovali.

„A ako si spolu zatrtkáme?“ opýtal som sa hrajúc si s jej pohlavím a ona s mojim – a to nielen rukou.

„Ako by si to chcel skúsiť? Vieš čo, začneme asi klasikou v ľahu – to vieš ako sa robí?“

„Áno, to viem.“

„Dobre, a potom to skúsime zozadu. To mám najradšej. To cítim každého vtáka až na bránici. Teda dúfam, že ti to nevadí, ak hovorím, že každého vtáka?“

„Prečo by mi to malo vadiť? Mne sa to bude určite páčiť! A myslím, že by mi nevadilo ani to, ak by si s niekým šústala pred mojimi očami... Fajči mi ho poriadne, už mi zase tvrdne!“

Ešte chvíľu pokračovala v dráždení pokiaľ nezistila, že sa mi poriadne postavil. Potom sa obrátila na chrbát, roztiahla nohy a pokrčila kolená.

„Tak poď, ľahni si na mňa... tak... počkaj ja si ho sama nasmerujem do pičky,“ usmerňovala ma, keď zistila, že sa nemôžem trafiť.

Ucítil som na hlavičke vlhkosť jej malých pyskov a prirazil som sa zadkom. Bol som v nej až po vajcia.

„No vidíš, už je tam. Teraz začni prirážať. Pekne pomaly, nech sa rozdráždim a ty aby si nevytiekol príliš skoro.“

Snažil som sa plniť jej príkazy a sústreďovať sa na pohyb tak, ako ma riadila slovami. Zotrvali sme v tejto pozícii asi 2 – 3 minúty.

„Teraz už som pekne rozpálená. Vytiahni ho a skúsime to zozadu.“

Jemne ma zhodila, otočila sa ku mne chrbtom a pokľakla s roztiahnutými nohami. Fascinovaný som pozeral na tú jej mušľu, vyšpúlenú a roztvorenú medzi jej stehnami a na otvor riťky, ktorý sa rytmicky zvieral.

„Tak už poď! Kľakni si za mňa a vraz mi ho tam!“

Rýchlo som si prikľakol a rukou nasmeroval svoju násadu medzi jej veľké pysky. Nezvládol som však manéver a žaluďom skončil na prdelke. Siahla si medzi stehná a pomohla mi nájsť tú správnu dieru. A už som opäť do nej ľahko vošiel napriek tomu že mám slušne veľkého čuráka. Jej mušlička ale nebola mušličkou, skôr poriadnou mušľou. Pritlačila sa zadkom k môjmu bruchu a zase sa odtiahla. Znovu prirazila a odpútala sa. Sám som sa nemusel ani hnúť. Celú prácu urobila sama. Postupne som sa prispôsobil rytmu jej prírazov a panvou pohyboval proti nej. Prirážal som čím ďalej tvrdšie, zatiaľ čo som si ju za boky pridŕžal rukami. Tempo sa zrýchľovalo. Jej rozpálená šuška ma zvierala a zalievala mi vtáka prúdom šťavy.

„Prirážaj čo najviac... myslím, že už budem... Bože to je koreň... môžeš to nastriekať do mňa, dieťa mať nemôžem... jeb ma... jeb... už som... natlač ho tam... óóóh... už som... už tečiem... striekaj... napumpuj do mňa ten svoj kokot!“ zakvílila, keď som naposledy dorazil a začal vyprázdňovať svoje gule do jej lona. Chvíľu som v nej ešte zostal, ale potom som sa prebral z tranzu a vytiahol ho z nej. Ako sa narovnala v kľaku, vybehlo z nej časť semena a jej šťavy na zem. Rukami som ju stiahol k zemi na chrbát a vrhol sa medzi jej nohy. Napáskoval som sa do jej klina a vylizoval vytekajúcu sťavu obohatenú vlastným semenom.

„Tak ma teda ešte poriadne vylíž a urob mi to ty kanec!“ nabádala ma, ale to vôbec nemusela.

Lízanie mušličky sa mi tak zapáčilo, že ma nikto k tomu nemusel nahovárať. Pokračoval som, pokiaľ sa neurobila. Až potom som sa posadil a hľadal svoje nohavice. Začal som sa obliekať pozorujúc pritom to krásne ženské pohlavie, rozkošne roztvorené a vyšpúlené medzi jej nohami.

Nakoniec sa prebrala z extáze aj ona, otvorila oči a s úsmevom na perách pochválila moje „umenie“:

„Nato že si dnes mal ženu po prvýkrát, si dobrý a máš šukací talent. Tá, ktorá ťa dostane za muža, bude určite šťastná.“

„A kedy sa zase stretneme? opýtal som sa v blahu nádeje, že by to mohlo byť hneď v nasledujúci deň.

„Vieš nemám čas len na teba a taktiež  ťa nechcem vyžmýkať do poslednej kvapky. Si ešte moc mladý nato, aby si šústal každý deň. Zídeme sa na tom to mieste zase o týždeň. A nie aby si si ho behom týždňa honil. Chcem, aby si si šporil semeno pre mňa. Nech ho máš čo najviac. Musíš mi vystriekať  nielen pičku, ale budem chcieť poriadnu dávku tiež do pusy – veľmi rada ho papám.

Sklamaný som na ňu pozeral a než som stihol čokoľvek namietať, vstala, upravila sa a odišla. Ale dodržala slovo a schádzali sme sa pravidelne jedenkrát týždenne, aby ma zaškolila do všetkých tajov sexu. A naučila ma toho skutočne dosť. Od rôznych polôh a spôsobov dráždenia až po také špecialitky, že keď ma fajčila, strčila mi zároveň navlhčený prst do zadku. A to sa mi veľmi páčilo. To som vždy tak striekal, že sa mohla semenom zadusiť. Naopak aj ona chcela, aby som jej strkal prst do zadku, keď som ju lízal, alebo nakladal zozadu. Dodnes jej ďakujem za dvojmesačný kurz.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára